Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
649 hodnocení
5
641x
4
7x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MP
Martin Plechinger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2026
TL
Tomáš Lux
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
OV
Ondřej Vaculík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Vše proběhlo bez problémů.
VF
Vlastimil Fojtů
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
maximální spokojenost
VJ
Vladimír Jirásek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
JJ
Jan Jaroš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2026
TH
Tomáš Hlaváček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2026
Všechno bylo v pořádku.
LŠ
Luděk Škarpa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
JB
Jiří Bašný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
TV
Tomas Vizi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2026
MJ
Martin Josífek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2026
TH
Tomáš Havránek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Rychlost dodání,doporučuji
K
Kočis
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2026
Doporučuji, zboží jsem objednal a vyzvedl osobně s možností následné výměny po vyzkoušení. Nic jsem nemusel měnit, vše sedělo podle naměřených údajů.
RR
Radim Richtr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2026
Spokojenost, dodali co nabízeli přesto, že jiné eshopy mají stejné zboží nedostupné.
BV
Bohumil Volejník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
EY
Eva Žiláková servis Ymoto
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2026
RZ
Rodion Zelenkov
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Rychlé dodání, vše jak má byt
JF
Jan Fabián
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2026
Objednané zboží bez problémů doručeno.
JC
Josef Cyrus
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
D
Dave
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Helma objednaná o víkendu a v úterý osobní odběr Zábřeh. Objednal jsem si velikost S, ale na místě zjistil, že je mi helma malá. Pán mi hned nabídl o číslo větší a ta už mi seděla perfektně. Doporučuji
